Forma wysyłki

Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL lub firmy Poczta Polska.
Istnieje również możliwość odebrania paczki w siedzibie firmy w Szczecinie pod adresem ul.Jagiellońska 7,
70-436 Szczecin.

 

Czas dostawy

Większość zamówień w kraju dostarczana jest w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Za granicą czas ten jest dłuższy i wynosi od 4-8 dni.

 

Koszty dostawy
  • 7,20 zł dla zamówień listem poleconym priorytetowym opłaconych on-line (PayU).
  • 14,80 zł do 1 kg dla zamówień kurierem opłaconych on-line (PayU) oraz przelewem zwykłym (odnotowanie płatności w przypadku przelewu zwykłego może potrwać do 2-3 dni roboczych).
  • 15,70 zł do 5 kg dla zamówień kurierem opłaconych on-line (PayU) oraz przelewem zwykłym (odnotowanie płatności w przypadku przelewu zwykłego może potrwać do 2-3 dni roboczych).
  • 16,00 zł do 10 kg dla zamówień kurierem opłaconych on-line (PayU) oraz przelewem zwykłym (odnotowanie płatności w przypadku przelewu zwykłego może potrwać do 2-3 dni roboczych).
  • 22,00 zł dla zamówień kurierem płatnych za pobraniem. UWAGA! Dla Twojego komfortu wprowadziliśmy możliwość bezgotówkowej płatności kartą debetową lub kredytową przy wyborze metody za pobraniem.
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień odbieranych przez klientów w siedzibie firmy Goldes Line.
  • Dostawa za 0 zł dla wszystkich zamówień równych lub przekraczających wartość 1000 zł w przypadku paczek dostarczanych przez firmę kurierską DHL .
  • Wysyłka za granicę 109 zł (do 5 kg) dla zamówień kurierem opłaconych on-line (PayU).

Uwaga! W przypadku zakupu kilku produktów w ramach jednej transakcji, zamówione towary mogą być wysłane do Ciebie w więcej niż jednej paczce. W sytuacji gdy to Ty pokrywasz koszty dostawy, płacisz wyłącznie za jedną przesyłkę.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, pozostającego do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00 oraz w soboty w godz. 9:00 – 17:00. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.

CART

X