Formy płatności

Opcje płatności za produkty zakupione w sklepie internetowym Goldesline.pl:

  • przesyłka za pobraniem – płatność przy odbiorze (powinieneś posiadać odliczoną kwotę).
  • płatność online (PayU) – e-przelewem. W przypadku zamówień odbieranych w sklepie stacjonarnym jedyną możliwą opcją płatności jest przelew online za pośrednictwem PayU.
  • pałtność online (PayPal) – kartą kredytową
  • przelew zwykły – przedpłata na podstawie danych do przelewu dostępnych po złożeniu zamówienia oraz wysyłanych na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia oraz login (adres e-mail).

Informacje dodatkowe

Operatorem płatności elektronicznych w GoldesLine.pl jest PayU. PayU istnieje na rynku od 2000 roku. Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały PayU jako serwis obsługujący ich płatności w Internecie.

 

 

Jeśli wybierzesz formę płatności za pobraniem, za przesyłkę zapłacisz w momencie jej doręczenia przez kuriera. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną kwotę. Uprzedź również np. pozostałych domowników o fakcie nadejścia przesyłki.

Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia należy wpisywać w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie GoldesLine.pl możesz podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dotyczące np. opóźnionego terminu nadania przesyłki).

CART

X