Większość zamówień dostarczana jest w przeciągu 1-3 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Dokładamy wszelkich starań, żeby przesyłki dostarczać jak najszybciej, jednak w niektórych przypadkach (posezonowa wyprzedaż, promocje) czas realizacji zamówienia może nieznacznie się wydłużyć, maksymalnie do 6 dni roboczych.

Zamówienia wysyłane za granicę dostarczane są zazwyczaj w ciągu 4-8 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia.

Przy zamówieniach opłacanych on-line „zarejestrowanie zamówienia” oznacza moment, w którym wpłata za produkty została zaksięgowana na koncie bankowym. W przypadku zamówień opłacanych przelewem zwykłym, odnotowanie płatności może potrwać do 2-3 dni roboczych.

Po nadaniu przesyłki, kurier podejmuje dwukrotną próbę doręczenia pod wskazany adres dostawy. W przypadku nieobecności klienta pod podanym adresem dostawy, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia, zostaje ono odesłane do magazynu sklepu internetowego.Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia wpisz w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie GoldesLine.pl możesz podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dot. np. opóźnionego terminu nadania paczki).

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, pozostającego do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 oraz w soboty w godz. 9:00 – 15:00. Zapraszamy również do składania zamówień telefonicznych.

CART

X